Завантаження...

Умови користування

Дата набуття чинності: 1 серпня 2023 року

ВИТВОРИ – Умови користування

Будь ласка, уважно прочитайте ці умови використання (“Умови”) перед користуванням Платформою ВИТВОРИ.

 

Ви читаєте ці Умови, оскільки використовуєте веб-сайт ВИТВОРИ (vytvory.ua або vytvory.com) та сторінки Платформи у соціальних мережах, всі які є частиною Платформи ВИТВОРИ («Платформа»).

 

Ви можете отримати доступ до Платформи через комп’ютер, мобільний телефон, планшет або іншу технологію, яку ми називаємо тут «Пристроєм». Щодо підключення вашого Пристрою до мережі та використання у мережі застосовуються звичайні тарифи та збори вашого оператора мережі.

 

Ці Умови створюють юридично обов’язкову угоду між вами та Платформою ВИТВОРИ (яку ми можемо називати «Платформа», «ВИТВОРИ», «ми», «нас» або «наші») щодо користування вами Платформою. Платформа ВИТВОРИ представлена юридичними особами з наступного переліку:

 • ФОП Дмитрук Людмила Ігорівна

 

 

Зважайте:

 • Наші умови користування можуть змінитися. Ми можемо час від часу оновлювати ці Умови. Якщо буде внесено істотну зміну, ми опублікуємо повідомлення на Платформі. Уважно читайте оновлення умов, і якщо ви не погоджуєтеся з ними, припиніть використовувати Платформу. Якщо ви продовжите використовувати нашу Платформу після того, як ми оприлюднимо зміни умов, вважатиметься, що ви прийняли оновлені Умови, за винятком випадків, заборонених чинним законодавством.
 • Умови надання послуг. Здійснюючи будь-яке замовлення послуг з виготовлення кастомізованих продуктів на платформі, ви також погоджуєтесь з Умовами надання послуг.
 • Політика конфіденційності. Наша Політика конфіденційності описує збір та використання особистої інформації на Платформі та стосується використання вами Платформи. Використовуючи Платформу ви також погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.

1. Основні правила

 

1.1 Застосування

 

Ви маєте право використовувати Платформу, лише якщо ви досягли повноліття і є дієздатною особою.

 

1.2 Правила реєстрації

 

Коли ви користуєтесь Платформою або реєструєте обліковий запис у нас, ви приймаєте такі правила:

 • Правдивість: ви надаєте лише точну й актуальну реєстраційну інформацію.
 • Автентичність: ви надаєте лише ваші справжні особисті дані – ПІБ. Не реєструйте більше одного облікового запису на Платформі, не реєструйте обліковий запис від імені когось іншого та не передаєте свій обліковий запис нікому.
 • Безпечність: ви зберігаєте своє ім'я користувача, пароль та інші облікові дані для входу на Платформу в безпечному місці і не дозволяєте нікому використовувати ваш обліковий запис.
 • Відповідальність: ви негайно повідомляєте нас про будь-яке несанкціоноване використання вашого облікового запису на Платформі ВИТВОРИ. Ви несете особисту відповідальність за все, що відбувається через ваш обліковий запис на Платформі – з вашого дозволу або без нього. Наскільки дозволено чинним законодавством, Платформа не несе відповідальності за будь-які втрати або діяльність, здійснені в результаті несанкціонованого користування вашим обліковим записом.

Порушення вами будь-якого із цих правил реєстрації, або його частин є підставою для видалення вашого облікового запису та скасування ваших замовлень, при цьому сплачена вами вартість замовлень не відшкодовується.

 

1.3 Доброчинне використання Платформи

 

Платформа ВИТВОРИ призначена виключно для того, щоб надавати платні послуги із виготовлення кастомізованих продуктів безпосередньо кінцевим споживачам. Використання Платформи у будь-який інший спосіб та/або з будь-якою іншою метою – заборонено. Зокрема але не обмежуючись, заборонено використання Платформу для: складання ескізів чи зображень кастомізованих продуків для будь-якого особистого, публічного та/або комерційного використання в усіх країнах світу.

 

2. Право власності на контент

 

За винятком Контенту користувача (визначеного нижче), весь контент на нашій Платформі - включаючи торгову марку, схеми вишивки, схеми оздоблення, зразки, макети та мокапи, фоторепродукції, тексти, програмне забезпечення, скрипти, код, дизайн, графіку, фотографії, звуки, музику, відео, програми, інтерактивні функції, статті, новини, ескізи, анімації, наклейки, загальні ілюстрації та інший контент та комбінації всього переліченого ("Контент") - належить Платформі ВИТВОРИ або іншим особам, від яких ми отримали відповідні ліцензії на Контент. Весь без виключення Контент на Платформі захищено авторським правом, торговельною маркою, патентами та іншими законами. Платформа залишає за собою всі права, прямо не описані в цих Умовах.

 

 • Усі торгові марки на назви та знаки (наприклад, назва ВИТВОРИ та товарний знак) належать Платформі, зареєстровані належним чином та/або ліцензовані. Ви не отримуєте ліцензію чи будь-які права власності чи будь-які права на використання на будь-які торгові марки на назви та знаки через ваш доступ або користування Платформою чи Контентом.
 • Ви погоджуєтеся не обмежувати, змінювати і не видаляти будь-які повідомлення про право власності на матеріали, завантажені або роздруковані з Платформи, або кастомізовані на Платформі.
 • У тій мірі, в якій Платформа дозволяє завантаження або використання Контенту, що покривається авторським правом або містить твори, захищені авторським правом, Платформа надає вам невиключну ліцензію на особисте користування без права оприлюднення, без права комерційного використання, без права передачі третім особам, без права надання субліцензії та виключно для використання за цільовим призначенням і виключно до тих пір, поки Платформа робить такий Контент загальнодоступним. Ви не отримуєте жодних прав власності на Контент (включаючи будь-які торгові марки, зображення, комбінації варіантів оздоблення, чи іншу інтелектуальну власність, включену в Контент), і весь такий Контент призначений для вашого особистого (не публічного та некомерційного) використання. Платформа залишає за собою право контролювати ваше використання та змінювати або анулювати цю ліцензію або ваш доступ до Контенту в будь-який час і з будь-якої причини. Платформа залишає за собою право видаляти будь-який Контент, що порушує ці умови або права інтелектуальної власності Платформи. Дозвіл Платформи на таке обмежене використання не означає відмову від будь-яких прав Платформи на Контент.
 • Поза особливими правами на використання, наданими вам Платформою, ви погоджуєтеся не використовувати, копіювати, редагувати, не перекладати, відображати, розповсюджувати, модифікувати, кадрувати, обрізати, завантажувати, передавати, продавати, створювати похідні твори, колажі або будь-яким чином не використовувати будь-який Контент, включаючи Контент користувача (крім випадків, коли це ваш власний Контент користувача, який ви законно публікуєте на Платформі, а це включає виключно: введені вами Імена, пестливі Імена або Прізвиська, які можна вводити в розділі «Бирка» на сайті), без попередньої письмової згоди Платформи. Несанкціоноване використання Контенту може становити порушення законів про авторські права, торгові марки або інші закони про інтелектуальну власність і може призвести до кримінальної чи цивільної відповідальності та покарання.

3. Публікація власного контенту на платформі

 

3.1 Ліцензія на контент користувача

 

Деякі частини Платформи можуть дозволяти публікувати фотографії, відео, коментарі та інший контент, який ми називаємо «Користувацьким вмістом». Платформа не несе відповідальності за контент користувача, розміщений іншими на Платформі. Контент користувача належить вам або тому, хто його створив, але коли ви публікуєте контент користувача, ви надаєте Платформі ліцензію на використання вашим контентом, як описано нижче:

 • Ви заявляєте, що маєте право публікувати свій користувацький вміст, і ви надаєте Платформі невиключну, безстрокову, безоплатну ліцензію у всьому світі на використання будь-якого свого вмісту користувача, який ви публікуєте на Платформі, включаючи зображення та імена та прізвиська будь-якої особи, які з'являються в Контенті користувача, або будь-які концепції чи ідеї, що містяться в Контенті користувача, для будь-яких цілей, включаючи публічне та комерційне використання, що включає право на переклад, відображення, відтворення, змінювання, створення похідних творів, субліцензування, публічне поширення та право передавати ці права. Платформа може на власний розсуд видалити будь-який Контент користувача в будь-який час.
 • Ви розумієте, що видалений контент користувача може зберігатися в системах та архівах Платформи та на Платформі, якщо ваш контент користувача був публічно опублікований або поширений з іншими, які не видалили його, якщо ви або відповідна особа не попросите офіційним листом видалення або блокування персональних даних у відповідності з чинним законодавством.

3.2 Ліцензія на використання коментарів, відгуків та ідей

 

Ви розумієте, що будь-які коментарі, відгуки чи ідеї, які ви нам надсилаєте, надаються на неконфіденційній основі, і ви надаєте Платформі безстрокову, всесвітню ліцензію на використання всіх коментарів, відгуків та ідей, якими ви можете поділитися з нами, без попередження, компенсації або підтвердження вам для будь-яких цілей, включаючи, але не обмежуючись, розробку, виробництво та маркетинг продуктів і послуг, а також створення, модифікацію або вдосконалення продуктів, послуг та будь-якого контенту.

 

4. Етичне поводження користувача

 

Ми раді, що ви робите всій внесок у спільноту Платформи, ось кілька основних правил:

 

4.1 Автентичність

 • Будьте собою, не видавайте себе за будь-яку особу чи організацію, чи співробітників Платформи!
 • Публікуйте контент користувача на Платформі, лише якщо у вас є всі дозволи та права, необхідні для того, щоб зробити цей контент користувача доступним, у тому числі від будь-яких третіх осіб, які з’являються або згадуються у вашому контенті користувача.

4.2 Безпека

 • Не робіть нічого, що може піддати Платформу або її користувачів впливу будь-яких ризиків шкоди, включно з тими, що можуть порушити, пошкодити, вимкнути, змінити, перевантажити або обмежити функціональність Платформи.
 • Не публікуйте Контент користувача, який містить програмні віруси, програми або інший комп'ютерний код, і не обходьте та не змінюйте будь-яке програмне забезпечення Платформи чи технології безпеки.
 • Не використовуйте будь-які методи аналізу даних, роботів, скрейпінгу або подібні методи збору даних.
 • Якщо ми не вказуємо інше, наша Платформа є публічним місцем. Не публікуйте на Платформі особисту інформацію – свою чи чиюсь.

 

4.3 Відповідальність

 • Не публікуйте на Платформі будь-який рекламний або комерційний вміст і не приймайте оплату від третьої сторони в обмін на здійснення комерційної та/або публічної діяльності на Платформі.
 • Не збирайте та не вимагайте особисту інформацію від інших користувачів Платформи та не надсилайте небажані повідомлення.
 • Не використовуйте автоматизовані технології для взаємодії з Платформою.
 • Не публікуйте контент користувача, не посилайтеся на веб-сайт і не робіть нічого, що є незаконним, оманливим, зловмисним, агресивним, неточним, дискримінаційним або іншим чином неприйнятним чи невідповідним або що порушує будь-які чинні закони. Платформа має право попередньо переглядати, відстежувати або видаляти вміст користувача, але ми не зобов’язані робити це.

 

5. Порушення авторських прав

 

Будь ласка, проконсультуйтеся зі своїм юридичним радником, перш ніж надсилати нам повідомлення, оскільки за неправдиві заяви можуть бути накладені штрафи. Платформа може припинити дію облікових записів користувачів Платформи, які порушують авторські права третіх осіб.

Якщо ви вважаєте, що ваші твори були неналежним чином скопійовані на Платформу, що є порушенням, ваших авторських прав, надайте нам таку інформацію:

 

(1) ім'я, адреса, номер телефону, адреса електронної пошти та електронний або фізичний підпис власника авторських прав або особи, уповноваженої діяти від його імені;

 

(2) опис захищеної авторським правом роботи, права на яку, як ви стверджуєте, було порушено;

 

(3) опис того, де на Платформі знаходиться вміст, який, на вашу думку, порушує права;

 

(4) письмова заява про те, що ви сумлінно переконані, що спірне використання не дозволено власником авторських прав, його агентом або законом; і

 

(5) ваша заява, зроблена під страхом покарання за неправдиві свідчення (залежно від чинного законодавства), що наведена вище інформація у вашому сповіщенні є точною і що ви є власником авторських прав або уповноважені діяти від імені власника авторських прав.

 

Надсилайте скарги про порушення авторських прав на адресу:

Україна, м. Київ, 03083, абонентська скринька №21, тел.: (098)016-58-58, e-mail: vytvory.ua@gmail.com

 

6. Партнери на Платформі

 

Час від часу Платформа може посилатися на сторонні веб-сайти, платформи соціальних мереж, мобільні додатки та інші продукти та послуги або співпрацювати з ними («Треті сторони»). Ви можете зв’язатися з цими Третіми сторонами через Платформу, але це не означає, що Платформа схвалює, контролює або має будь-який контроль над цими Третіми сторонами або їх діяльністю, які підпадають під окремі умови використання та політику конфіденційності. Вам слід уважно переглянути будь-які сторонні сайти, умови використання та політику конфіденційності. Платформа не несе відповідальності за зміст, політику або діяльність Третіх сторін, і ви взаємодієте з Третіми сторонами на свій власний ризик.

 

7. Важливі обмеження

 • Платформа, Контент, а також матеріали, послуги та продукти на цій платформі надаються «Як є». Ми не даємо жодних обіцянок будь-якого роду, в тому числі щодо точності, адекватності, корисності, надійності або іншого. Максимальною мірою, що дозволяється дійсним законодавством, Платформа не несе відповідальності за будь-який контент користувача, оприлюднений на Платформі.
 • Ми не гарантуємо, що Платформа працюватиме безперебійно чи безпомилково, що будь-які дефекти будуть виправлені, або що Платформа не містить вірусів чи будь-чого іншого шкідливого.
 • У повній мірі, дозволеній законом, Платформа відмовляється від усіх гарантій, явних або неявних, щодо Платформи, Контенту, контенту користувача та будь-яких продуктів або послуг, які ви можете отримати або отримати доступ через Платформу, включаючи, але не обмежуючись, неявними гарантіями щодо права власності, придатності для продажу, придатності для певної мети та відсутності порушень.
 • Ви несете повну відповідальність за будь-яку шкоду, завдану вашому Пристрою в результаті доступу до Платформи, якщо інше не передбачено чинним законодавством.
 • Ми сподіваємося, що вам сподобається та отримаєте користь від Платформи; однак ми не гарантуємо жодних результатів.

 

8. Припинення діяльності

 

Платформа може припинити або змінити будь-яку частину Платформи ВИТВОРИ, кастомізованих продуктів або послуг в будь-який час без попередження.

Платформа може припинити або призупинити дію вашого облікового запису, видалити ваш профіль або будь-які збережені вами дані, а також обмежити використання вами всієї або будь-якої частини Платформи в будь-який час і з будь-якої причини без будь-якої відповідальності за це.

Ці Умови залишаються в силі навіть після того, як ваш обліковий запис буде припинено або ви припинили використовувати Платформу.

 

9. Відшкодування та обмеження відповідальності

 

Ми хочемо, щоб ви насолоджувалися нашою Платформою, але мусимо також і захистити себе від будь-яких збитків, які ви можете завдати.

 

9.1 Відшкодування шкоди

 

Ви погоджуєтеся відшкодовувати збитки, захищати та не шкодити Платформі, її посадовим особам, директорам, співробітникам, агентам, ліцензіарам і постачальникам(«Пов’язаним сторонам») від та проти всіх претензій, збитків, зобов’язань, витрат, збитків та витрат, включаючи, без обмежень, гонорар адвокатам, що виникають із або пов’язані будь-яким чином з вашим вмістом користувача, використанням Контенту, використанням вами Платформи, вашої взаємодії у зв’язку з цим з Платформою або з іншими користувачами Платформи, або будь-яке інше порушення цих Умов використання, будь-якого закону або прав будь-якої третьої сторони. Ви для себе та від імені своїх спадкоємців, майна, страховиків, правонаступників і правонаступників цим повністю і назавжди звільняєте Платформу та Пов’язані сторони від будь-яких і всіх претензій або причин позовів, які ви можете мати щодо збитків, пов’язаних будь-яким чином з вашим використанням Платформи.

 

9.2 Обмеження відповідальності

 

Платформа та жодна із пов’язаних сторін не несуть та не можуть нести відповідальності за будь-які прямі, непрямі, спеціальні, випадкові, неумисні, або умисні збитки, включаючи обмеження використання або неможливості використовувати Платформу або дефективність продуктів та послуг, замовлених через Платформу, або поведінку інших користувачів Платформи (як онлайн, так і офлайн), або будь-яку іншу діяльність або бездіяльність пов’язану з користуванням Платформою, навіть якщо Платформа була повідомлена про можливість таких збитків. Ви особисто несете повну відповідальність за користування Платформою. Єдиний ваш захист від шкоди пов’язаної із користуванням Платформою є припинення користування Платформою. В разі якщо буде доведено, що користування Платформою або її контентом призвело до збитків, то вартість таких збитків, яка підлягає відшкодуванню за рахунок Платформи за будь-яких обставин не може перевищувати 100 гривень.

 

10. Спори та додаткові умови

 

10.1 Вирішення спорів

 • Ви погоджуєтеся з тим, що в разі виникнення спорів в разі неможливості вирішення спірних питань поза судом, такий спір розглядатиметься в судовому порядку в Господарському суді м. Києва відповідно до чинного законодавства України.
 • Ви погоджуєтеся з тим, що Платформа, Умови надання послуг, Умови користування, Політика конфіденційності та будь-які суперечки між вами та Платформою регулюються законодавством України.
 • За винятком випадків, коли це заборонено чинним законодавством і не обмежуючи будь-яких прав споживачів, ви погоджуєтеся з тим, що всі спори, претензії та судові розгляди, які прямо чи опосередковано випливають із Платформи або стосуються її, вирішується в індивідуальному порядку, без будь-яких групових позовів, і виключно в Господарському суді м. Києва.
 • Усі претензії повинні бути пред'явлені протягом трьох місяців після виникнення претензії, за винятком випадків, коли відповідно до чинного законодавства вимагається більш тривалий період.

10.2 Електронні комунікації

 • Використовуючи Платформу, ви погоджуєтеся отримувати певні електронні повідомлення від Платформи відповідно до чинного законодавства.
 • Ви погоджуєтеся з тим, що будь-яке повідомлення, угода, розкриття інформації або інше повідомлення, яке Платформа надсилає вам в електронному вигляді, задовольнить будь-які вимоги юридичного зв'язку, включаючи письмові повідомлення.

Право переуступки, без відмов, роздільність

 • Платформа може передати свої права та обов'язки за цими Умовами будь-якій стороні в будь-який час без повідомлення вас, крім випадків, коли повідомлення про це вимагається відповідно до чинного законодавства, але це не вплине на ваші права або наші зобов'язання за цими Умовами.
 • Неможливість Платформи наполягати на неухильному виконанні цих Умов або забезпечити їх неухильне виконання не є відмовою від будь-яких із цих Умов або прав Платформи. Користувачі завжди повинні вважати, що ці Умови застосовуються з моменту коли користувач розпочав користуватися Платформою.
 • Якщо будь-яке положення цих Умов буде визнано недійсним або невиконаним, решта цих Умов залишатиметься чинною.

11. Заключні положення

Ці Умови користування Платформою складено двома мовами, кожна з яких має однакову юридичну силу. У разі наявності розбіжностей в текстах, текст українською мовою матиме переважну силу.